درباره شیرین مارکت

کنجد ملکه دانه های روغنی، عبارتی که در بسیاری مقالات مشاهده می شود، شاید بهترین دلیل برای اطلاق این نام را بتوان به خواص تغذیه ای، درمانی و تنوع فرآورده های حاصل از آن نسبت داد.
با توجه به اعتقاد راسخ فروشگاه شیرین مارکت بر مفید بودن این هدیه خداوندی ، این فروشگاه به عنوان تولید کننده و فروشنده محصولات بر پایه کنجد در بروجرد ، بیش از هفت دهه است که تلاش می کند تا روز به روز بر تنوع تولیدات محصولات بر پایه کنجد بیافزاید.
شیرین مارکت به عنوان پیشگام  در  صنعت کنجد خود در بازار ایران بشمار می رود و همچنین همه ساله با افزایش سهم فروش فرآورده های خود به شهرهای ایران اسلامی توانسته نقشی انکارناپذیر در افزایش همه گیر شدن محصولات پایه کنجد داشته باشد.
فروشگاه شیرین مارکت با استفاده از جدیدترین فناوری ها و استانداردهای روز دنیا، محصولات خود را در چندین دسته ی گروه حلوا، گروه کنجد، ، گروه ارده و گروه روغن کنجد عرضه می نماید.
تلاش شرکت شیرین مارکت بر آن است تا روند رو به رشد خود را در طی این سالها همچنان ادامه داده و سطح فعالیت ها و تنوع محصولات خود را در ایران و سایر کشورها افزایش دهد و برای این مرز و بوم افتخار آفرین باشد.